Choď na obsah Choď na menu
 


Budovanie športového areálu pri opornom múre 2011

V roku 1999 sme začali budovať ihriská na stavenisku, ktoré sme viackrát brigádnicky čistili, aby stred sídliska nebol znečistený odpadkami, ktoré tu pohodili okoloidúci obyvatelia, alebo ich navial vietor.

1. etapa -asfaltová plocha,

2. etapa -plážové volejbalové ihrisko, sponzor Gamo,a.s.

3.etapa - futbalové ihrisko - Dňa 3.6.2011 sme zahájili prestavbu nevyhovujúceho minifutbalového ihriska - umelá tráva. 3.7.2012 slávnostné otvorenie.

Ďakujeme Banskobystrickej energetickej spoločnosti, Slovenskej vodárenskej prevádzkovej spoločnosti VEÓLIA, poslancom a zamestnancom MÚ.

Naše výsledky by neboli možné keby naša práca nebola v súlade s požiadavkami obyvateľov,  poslancov VÚC, poslancov MZ za náš volebný obvod, zamestnancov MÚ a sponzorov.

Ihriská sú otvorené bez obmedzenia, stále bývajú využívané všetkými kategóriami obyvateľov. Sú bezplatné, údržbu robíme spoločne s návštevníkmi ihrísk. Obyvatelia si vytvorili kladný vzťah k tomuto prostrediu. Veríme, že sa nám podarí ešte vybudovať oplotenie a bezpečnú podložku pod detské preliezky. Ďakujeme všetkým čo súhlasia s prácou NOI Náš domov Sásová. V roku 2012 sa uchádzame o Cenu nadácie Orange za rok 2011 v oblasti regionálneho rozvoja.

 

Začiatok prázdnin

Datum: 1. 7. 2011
Fotografií: 18
Zložiek: 0
 

Fotografie